Reply on: bigmac #753:
Bohužiaľ, už to nie je štátne. Patrí to a. s. ZSSK, ktorá je síce 100% vlastnená štátom ale pokiaľ jej správna či dozorná či aká rada nezakáže, tak budú veselo tí ZLOČINCI šrotovať ďalej. Posielal som to na NKÚ, bez reakcie.
Papyr
BTW, rozmyslam, ci je naozaj nutne mat 4 linky z Hajika. Ja by som 6 a 16 zrusil uplne a 7/17 presmeroval do trasy Hajik - Hliny - Solinky - Vlcince - Nemocnica - Zel.stanica - Hurbanova - Hajik. Samozrejme pri zahusteni intervalu na 7/17. Ale asi by to viedlo k zvyseniu najazdenych vzkm...