Môžem s tebou súhlasit no predchadzajúci riaditel mal politicku podporu aj zacak kupovat nove vozy no potom sa zacal venovat osobnym veciam .Dnes uz vieme,ze rozpočet mesta je mizeria a ked sa zaplatia pôžicky,futbal a hokej tak na dopravu znovu nebude a nik sa zato nezasadi.Od mesta su ludia ktori moc T-busy nemusia tak ako aj terajsi riaditel.Boli aspon GO no teraz ked nie su podpisane zmluvy v Zline nepohnu ani prstom a tie vozy co su tam tiez tak rychlo nebudu.
irisbus10
Moj nazor je ze mas informacie len s jednej strany , ptretoze podla mojich informacii nikoho neriesili pre par kilometrou ale pre vedsie mnozstvo. Takisto ani koli uplnym banalitam ale koli stalemu porusovaniu niektorych predpisov a koli velkej nespolahlivosti.
dik1
Mozno ten dispecing v depe je super, ale ak sa ti da pozri si "novu" odpocivaren pre vodicov A-BUS na Kosickej. Zaplaces. Miestnosť 3x5 metrou bez moznosti vetrania je pre asi 60 vodicov uboha. Potom sa netreba cudovat ze tam je zla partia i ked podla mna to neni az tak zle. Samozrejme ze zalezi na jednotlivcoch.
Tí konkrétny vodiči/dič museli odísť kôli obyčajným vyslovene trápnym banalitám, potrebovali sa ich zbaviť, lebo nesadli do partie vedúceho A-BUS, je to tam doslova rozvrátené...v DPMŽ toto, čo su tu deje po nástupe p.G to ide prudkým úpadkom do likvidácie MHD, nedávam veľkú šancu dlhodobejšiemu pôsobeniu MHD v Žiline...., môj osobný názor. Samozrejme, vodiči porušujúci hrubým spôsobom zákonník práce, v poriadku O.K., beriem, alkohol a pod. Ale zato, že šofér prejde s autobusom pár metrov naviac ako má stanovené v dennom rozpise, podľa vedenia DP akože čierne jazdy....JE TO VYSLOVENE TRÁPNE!!! ale ako som spomínal, treba dosadiť tlačenku, čiže vtieračov atď., atď. Je to smutné, ale tak to funguje. A osobne poznám tých šoférov..../jeden odišiel na vlastnú žiadosť, :radšej: a dobre urobil/. dik1
irisbus10
Nasiel som tu po dlhom case názor,že na busoch v DPMZ to je take ake je.Más pravdu a da sa suhlasit aj s Tuxsom,ale žeby museli odist vodiči preto aby bol prijatý nový vodic?Este alkohoj to hej ale inač su to bludy.
Nedavno som nakukol v depe na dispecing a to ti tam majú krasne.Myslim že tej veducej ak ju tam ešte majú treba dat pochvalu.A inac z vonku to vyzerá tak že v depe je ovela lepsia paria vodičov ako na Košickej.
Už som vypadol z obrazu no možno niekto z vas vie či je rozhodnute o A-bus alebo T-bus.Ako dôchodca si zasluzim slusne sa odviest,ked som 43.rokov platil dane.
Ake vybehove typy to som este nevidel ? asi by potrebovali nejakeho krizoveho menezera, treba ich zrusit a nahradit osvedcenymi 732 po GO v Rosere alebo 9 Tr.
dik1
Môžem s tebou súhlasit no predchadzajúci riaditel mal politicku podporu aj zacak kupovat nove vozy no potom sa zacal venovat osobnym veciam .Dnes uz vieme,ze rozpočet mesta je mizeria a ked sa zaplatia pôžicky,futbal a hokej tak na dopravu znovu nebude a nik sa zato nezasadi.Od mesta su ludia ktori moc T-busy nemusia tak ako aj terajsi riaditel.Boli aspon GO no teraz ked nie su podpisane zmluvy v Zline nepohnu ani prstom a tie vozy co su tam tiez tak rychlo nebudu.