Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Andres28 #16219:
229 - porucha pomocneho motora
207 - porucha dverneho mechanizmu
235 - porucha smeroviek
Reply on: toso0077 #16226:
jeden ťa skontroluje a ak nemáš platný lístok, ti dá pokutu... druhý ťa skontroluje a máš platný lístok, tak ti nedá pokutu... ? alebo mi nebodaj chceš tvrdiť, že cestuješ načierno???
dufam budu niekedy aj fotky L20, lebo nemam ju sancu ani len vidiet na vlastne oci, kedze posledny spoj odchadza pol hodinu pred mojim prichodom z prace do ZA a cez vikend nejazdi ?
Pri Vahostave uz su ''diery'' na 6 poslednych T-stlpov vybetonovane, cakame na vztycenie. Sampanske sa chladi.
Asi este tento rok otvorime. Dufam. Lebo bude asi posledne.

Teda to su prispevky kvalitnje...
ako je možne že jeden revízor ti dá pokutu a druhy nie???
Reply on: kubik #16220:
Ale sme na žilinskom fóre. A tu v Žiline je isto mnoho iných spôsobov ako si tvoriť IMAGE. Ked tu bude všetko v absolutnom poriadku tak potom sa môžme už potom rozpravať o takýchto hlupostiach...
Reply on: Andres28 #16223:
Ďakujem.
Reply on: matej.mazan #16222:
to sa ešte nevie, je možné, že bude použitá na náhr.diely.
Dobrý večer. Neviem prosím Vás kedy zaradia do premávky novú (starú) Chomútovskú Škodu 15Tr ????????????????? ?
Reply on: Andres28 #16217:
neregistrovani urcite nie, tato ochrana je zial nutna.
Reply on: marek231 #16211:
Na 90% s tebou súhlasím, ale z vlastnej skúsenosti viem, že aj také malé detaily ako označenie NP vozidla v cestovnom poriadku sú dosť dôležitou súčasťou a dotváraním "IMAGE-u" jednotlivých dopravných podnikov.
Dnes už znova pokazený trolejbus smeroval do depa, žiadnu badateľnú chybu som nevidel, zmerme išlo o dverový mechanizmus alebo nejakú menšiu chybu elektroniky (číslo neviem)
všimli ste si ,že v Žiline sa kazia trolejbusy tak často ako v Bratislave sa vykoľajujú električky ? takže veľmi často
Viem, že to tu asi nepatrí, ale chcel by som sa spýtať, či na tomto fóre nepribudne funkcia dopísať(opraviť si) už napísaný článok a či by mohli prissspievať aj nezaregistrovaní návštevníci. ďakujem za odpoveď.
Reply on: toso0077 #16212:
Dobrý postreh! ?
Reply on: Maykl #16214:
Niekoľko spojov robia tiež sóla z L6.
aktualne k solo T-busom...spoj L7 o 16:55 z Vlciniec bola 14Tr s reklamou Softipu... ? na L7 chodia klasicky cez pracovne dni klbaky nie?...
Reply on: MatusZA #16204:
Ďakujem.
žeby tu niekto narážal na mňa?
Reply on: Vladimír #16205:
Velmi zriedka sa do diskusie o tom, prečo nejde nizkopodlažný na 29, alebo prečo je klbový na L5 atd, zapojím. To je len výnimka. Ale jedno je isté. Par mesiacov dozadu sa tu veru preberali omnoho dôležitejšie veci ako teraz. Takéto problemi sme tu teda nemali. Ale je to len tým, že sa nam tu akosi omladila generacia, ktorá zjavne nema čo písať. Snad aj na nich pride tá chvila kedy nebudu uvažovať nad tým, či by nemohla byť zastavka na hlinkovom namestí, alebo na cestovnom poriadku označenie príchodu nizkopodlažného vozidla... ?
Reply on: Vladimír #16207:
Takýto postrech, ktorý si nam tu prezentoval je v Žiline bežná vec. A to ti ani Jozef nemusí byť svedkom. Jednoducho vypravovanie záložných vozidiel pri výpadku el. prudu je na hroznej urovni. Mne to niekedy tak príde ako keby DPMŽ úmyselne pre ušetrenie nákladov čakalo pokial sa da, aby náhradny spoj vyslať nemuselo. Čo si naposledy pamätám, že reakcia DPMŽ bola pohotová, bola situacia strhnutej výhybky na komenského ulici vo večerných hodinách asi z pred polroka. Preto všetci, ktorí zažiju výpadok el. prúdu pri jazde trolejbusom na dobu 1 hodiny si jednoducho náhradný spoj ani nevymodlia. A nech je stav autobusov momentalne na parkovisku akýkolvek, je to jeho povinnostou a nemyslím, že je vôbec polhodina z dna, ktorá by svedčala o uplne prazdnom parkovisku bez jediného autobusu...možno je chyba v nedostatku vodičov...to by som uveril skôr.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.