Ja by som chcel k linke 27 dodať, že Hájik má tri trojelbusové linky s intervalmi na figu a k tomu ešte autobusovú linku 27. Nechápem načo tam bude linka 27 ale možno do budúcna poslúži ako námet vážnejšie zaoberanie sa zatrolejovaním kratšej cesty pre trolejbusy z Hájika do depa. V tom vidím jediný plus linky 27. Zatiaľ čo Hliny, Vlčince a Bytčica došli o linku 2, na Hájiku sa môžu vytešovať. ?
Takže tu by vyhovoval viac magický interval
a odchodu prvého nočáka o 22.47.
Kvacalova23