No super! Tak po DSZO prichádza Chomutov a čo nevidiac je tu Moldavsko/Rumunsko. Ešte nám chýba napríklad toto: http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=16600&idg=507&gi=0&gn=20&gs=e&gsd= Hanba! Čo chceme zmeniť t-busovú dopravu na štýl východnej Európy?
Rozpadávanie t-busov v priamom prenose, GO na štýl ROŠERO: ´´Boha chlapi, ušetrime tie šróby´´. Neviem si predstaviť ako bude t-busový ´´vozový park´´ vyzerať za takých 5 rokov. Ďakujem terajším gazdom: Gubalovi a Harmanovi.
Kedy tu bol 15m MAN? Ja osobne si pamätám iba Mercedes-Benz Citaro L (15m), ktoré nám zapožičalo Motor-Car Wiesenthal, to isté, čo bolo aj u vás v BA, potom v PO a tuším aj v NR ?
Re #15403 Tomáš16: JJ, a testoval sa tuším celý víkend. A na testovaní tu bol aj 15m MAN.
A keď budete poslúchať a DPMŽ bude mať záujem, tak by sa mal vraj niekedy v júni/júli testovať jeden u nás zatiaľ nevídaný nízkopodlažný kĺbák. Viac zatiaľ neprezradím.
Nejaký šrot z Chomutova je už údajne na ceste. Všetci sa na ten "nový T-bus" už tešíme. Solo t-busi do GO by mali byť 211,214,221,223. Asi nie v tomto poradí, ale podľa stavu by to mali byť tieto.
Adris1912