Reply on: Vladimír #14283:
lenze o doplnkovom predaji u vodica uz v PP nie je zmienka (okrem casti Predaj cest. listkov, kde je v bode 4 tato moznost spomenuta)
Skratka, najnestastnejsie riesenie je realitou. Keby aspon boli vytazene, ale nie su. Kludne by mohla L5 z VL ist do centra a spat, Solinky maju ciastocne L2, k nemocnici L3, na Vlky L4 a L7. Alebo posilnit L6... Da sa to rozne skombinovat, ale s trolejmi do Bytcice sa asi prilis zatial nerata, to by bola parada keby tam mohla ist L5 a L2 sa pripadne zrusila. Alebo sa da aj tak, ze zatial L2 pojde ''viac'' cez Solinky a zrusi sa L5. Uz som rozmyslal nad roznymi variantami. Ak mas este nejake, skus napisat... je to zabava.
Miro
Raz som bol svedkom v L22 na niektorej zo zastávok na Rajeckej, že cestujúci si chcel kúpiť lístok u vodiča, ale ten mu nemal vydať z päťdesiatky, tak mu povedal, nech si kúpi na nasledujúcej zastávke v trafike (pri Váhostave), že naňho počká. A počkal ? ale tiež by ma zaujímalo, ako by dopadla kontrola CL medzi týmito zastávkami