Ja som si vypracoval uplne nový a samozrejme som vratil naspet cislovanie od 1 po 13. Na komplet mam vypracovany len linku 4. Modranka - Hospodarska - Druzba - Tesco. Ale oni to aj btak nevratia naspet lebo by si priznali chybu ze je to cele zle.
ahoj no už to mám ten cestovný poriadokk z roku 2011 cchem ho dat na SAd Trnava alebo na urad nech to vracia naspet nie linky a ten cestovny poriadok lebo takto je to na prt a na hovno MHD Trnava teraz vieš
Teraz sme sa dozvedeli predbežný výsledok práce NIP Košice. Ak máte záujem o preposlanie na tejto stránke, tak sa sem podá, len treba sa ozvať. Ale vhodnejšie by to bolo do humorikonu Markízy, alebo inej televízie. Ale nakoľko je v tomto pozadie pol.... strán, takže si to nikto nevšimne.
Pre Koca a 5ula. Už ani by som nepísal, ale bývalí kolegovia ma oslovujú, či sa niečo robí. Takže sa robí. Na podpisy dovoleniek a čistiacich prostriedkov je premlčacia doba 3 roky a na podvody 5 rokov, takže majú čas. A optimalizácia MHD v Trnave z eurofondov sa dá prirovnať ako výstavbe záchoda z eurofondov za 60.000 € v nejakej dedine na Slovensku.
Pre 5ulo. Čakáme na výsledok Národného inšpektorátu práce v Košiciach. 2.11.2012 sme podali podnet na IBP v Trnave, ale ako to chodí na Slovensku, opäť čakáme. Však zamestnanci IBP majú mesačný plat z naších daní, takže majú čas. Pridusenie zamestnancov v kapuste objasní ako bolo v správach na Markíze včera, určite IBP, nakoľko ako v našom prípade IBP komunikoval len so zamestnávateľom a nie s nami čo sme podali podnet. Samozrejme na vine sú zamestnanci a nie zamestnávateľ, a preto bude na Vianoce dobrá kapustnica. Taktiež v našom prípade dovolenky za nás podpisované dispečerom a Miroslavom F., ako aj čistiace prostriedky ktoré ako výsledok trojmesačnej kontroly IBP zostalo nepovšimnuté je na uváženie. Nikto sa nás nespýtal, či sme niečo nafasovali a či sme niečo aj podpísali. Ale kufríky... spravili svoje. Ale krásne je žiť na Slovensku.
Dobrý deň prosim vás potrebujem cestovný poriadok v MHD Trnava z roku 2007 ak viete o nejake stranke kde to mám najst tak mi odpište tu čitam tu častejšie komentáre dakujem vopred ?
Nikto nehovorí o zmenách cp každý mesiac, ale všade v civilizovanom svete sa cp menia 1-3 x ročne.
viď vlaky( menia sa 3x ročne) nie kompletne, ale v závislosti od aktuálnych zmien.
V Trnava po optimalizácii mhd by to malo byť min. 2-3 x ročne, pretože ešte nie je stabilizovaná.
Mimochodom, odporúča to aj renomovaná inštitúcia akou je VÚD v Žiline a ďalšie.
Súhlasím s tebou, chýba pružnosť, reagovať na aktuálne zmeny.
Úsek dopravy by si mal dať budíček a nie schvaľovať zmeny raz za 6 mes. Ťažko budú reagovať, keď všetci chodia na autách a ak prídeš s pripomienkou na mhd, tak sa tvária, že ich otravuješ. Ľudia sú im ukradnutí. Ďalšia vec je odbornosť!
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
korono