Reply on: Tanner #1072:
tak mne to môže byť srdečne jedno aká je MHD v TT keďže som ju nikdy nepoužíval a s takými intervalmi mi to ani nehrozí. Ak to ľuďom v TT vyhovuje, že CP pripomína skôr športku, kde je každú hodinu na linke iný odjazd a k tomu ešte všelijaké varianty ako pokračovanie v trase inej linky nech si tak jazdia aj do nevidím...majte sa & ENJOY MHD in TT ?
no.ev.di.
Zaskočilo ma však to, že medzi Kopánkou a Zeleným kričkom zrazu ostala premávať podľa návrhu len L1 a po Saleziánskej namiesto jedinej L10 s hodinovým intervalom prihodili dve linky (3 a 4) s intervalom 10/20//60 na spoločnom úseku. Tiež neviem či by L15 vystačila s obsluhou 40/60//60 na Botanickej.
Keď už nič, tak aspoň mohli spraviť pravidelné rozostupy medzi odchodmi jednotlivých spojov, aspoň 5min.