Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: no.ev.di. #1071:
Dunčo, a ty si nejaký managment SAD keď si si tak múdro poposúval svoje CP? Tam netreba len prestupy a tvoje nápady... Prečo asi robili že zisťovali formou CL aké linky najviac cestujúci používajú v akom intervale... Neviem či si z Trnavy, ale ani ma to nezaujíma. Radšej už ďalej nekomentujem a dávam na radu Toottiho názoru ?
Reply on: AAA #1070:
Tak asi sa k vytvoreniu nejakých znesiteľných rozostupov (nedovážim sa povedať intervalov, nateraz by stačilo pokojne keby si dopravca/mesto stanovili, že z jednotlivých sídlisk budú spoje odchádzať s aspoň 4min odstupom) nemá ani SAD TT a ani vedenie mesta. Ja som im posielal návrh na úpravu v dvoch variantoch. Jeden bol s dvoma linkami pre každé sídlisko + doplnkové do oblastí kam chodia linky max 2-3x do hodiny a druhý variant nehýbal s trasami vôbec, len som poposúval odchody jednotlivých spojov aby vznikol nejaký rozostup, miestami možno interval, ktorý asi naháňa SAD TT a mestu infarktové stavy. ☠ ?
Reply on: Valec #1069:
Ale mesto má páky ako tlačiť na SAD, aby ten cestovný poriadok bol lepší. ?
Reply on: N/A #1066:
Ale CP vypracúva dopravca, takže čo SAD TT vypracuje (skôr by sa hodilo napísať natipuje), to mesto schváli a výsledok všetci vidíme.
Reply on: Tootti #1067:
sorry, ale predpokladal som, že keď sa to objednalo tak asi za nejakým účelom. Aspoň som čakal, že medzi odchodmi jednotlivých spojov budú viac menej pravidelné medzery a spravia sa aspoň 4-5min rozostupy. To je všetko.
Reply on: N/A #1066:
odkial je Dunčo, z Trnavy?
Najradšej mám takých, ktorí len hulákajú čo všetko je zlé...
Reply on: Tanner #1064:
Mne sa ten návrh veľmi páčil hlavne z pohľadu zavedenia pravidelných intervalov, čo by bola zásadná zmena a myslím, že veľmô pozitívna. ?
Zaskočilo ma však to, že medzi Kopánkou a Zeleným kričkom zrazu ostala premávať podľa návrhu len L1 a po Saleziánskej namiesto jedinej L10 s hodinovým intervalom prihodili dve linky (3 a 4) s intervalom 10/20//60 na spoločnom úseku. Tiež neviem či by L15 vystačila s obsluhou 40/60//60 na Botanickej.

Keď už nič, tak aspoň mohli spraviť pravidelné rozostupy medzi odchodmi jednotlivých spojov, aspoň 5min.
Reply on: no.ev.di. #1063:
Dunči, no ak myslíš nové "výborné" linkové vedenie tak sa nečudujem že to aj neschválili... Zvykať si na nové zmeny, SADku by to stálo viac nákladov ako napr. na výrobu nových tabúľ (kedže nemáme displeje) a iné ako aj plánovaná linka 101... Kocúrkovo ako v BB na Mikrobusoch? ? Len som vyjadril svôj názor, tak ma neukameňujte hneď ?
Toto je proste sila. SAD TT nevie napriek vypracovanému návrhu stále pristúpiť k zavedeniu pravidelných intervalov na linkách MHD ? pozná niekto z Vás dôvod ignorácie vypracovaného návrhu? Očakávam, že bude ozaj presvedčivý...
Spoj 73 na linke č. 5 smer : Botanická ul., tiež premáva
cez Železničnú stanicu . Chýba v cestovných poriadkoch
tejto stránky .
Na dispečingu autobusovej stanice na ul. Andreja Hlinku v
Trnave sú v predaji nové knižné cestovné poriadky MHD
Trnava za 1 € ( 30 Sk ) a regionálnej dopravy za 1, 10 €
( 33 Sk ) .
Na stránke www.sadtrnava.sk pribudli nové cestovné
poriadky MHD Trnava platné od 13. December 2009 !
Reply on: zakaznik #1058:
Keď myslíš nové zmeny čo mali byť, podľa niektorých mojich zdrojov neboli schválené. Takže sa nemusíme chystať že zasa nám to pomenia ?
Reply on: petera #1056:
Ale vydávajú ich za nové, tak neviem. Vyzerá to, že MHD sa nemení vôbec
Reply on: Tanner #1046:
Ten deravý kĺb na NB18 je obyčajná kačica, s ktorou prišla stránka DP-Aréna, a tá si bulvárnosťou ničím nezadá s Novým časom alebo Plus ***em deň - nedávno sa jej autor blysol vytiahnutím inzerátu s erotického časopisu, ktorý si tam dal ktosi z DP Praha pred 12 rokmi. Mimochodom, takéto moralizovanie mi príde naozaj úsmevné od človeka, ktorého vyrazili po tom, ako prišiel do práce pod vplyvom alkoholu. Viezol som sa s NB18 a dovolím si tvrdiť, že na to, aby tam niekto prišiel k úrazu by musel byt aktívne blbý. A v tomto názore sa so mnou zhodne väčšina pražských vodičov - viz K-report.
Co sa týka B741 ako pamiatky, súhlasím, ale... SAD Trnava je komerčná spoločnosť zameraná na tvorbu zisku. Nikto ich nemôže nútiť vyhadzovať peniaze na renováciu starých črepov a prevádzku veteránov, tým skôr keď táto činnosť je totálne nerentabilná. Ak sa na to nejaký nadšenec podujme, ja mu tlieskam.
To že puberťáci grafitujú nové vozy je fakt, takisto ako existujú bordelári, blijúci ožrani a iní humusáci. Ale musíš uznať, že nemôžme trestať 98% slušných cestujúcich vozením v starých šunkách, ktoré dávno nespĺňajú normy len kvôli výčinom pár nevydojených pubertiakov...
To sú ešte staré CP
Reply on: brefos #1054:
Druhá zaujímavosť je, že podľa očakávania sa výsledky optimalizácie do CP zatial nepremietli.
Jedna zaujímavosť. Na stránke SAD Trnava sa objavili cestovné poriadky MHD Přerov platné od 1.1. 2010. Na spodku stránky
http://sadtrnava.sk/viewpage.php?page_id=2
S 449.1023 si pod moju uroven !

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.