Reply on: Drew5 #87545:
Aj ja myslím na ľudí, ktorí sú v podobnej situácii ako vy. Neviem, z čoho bude žiť čoraz viac ľudí na pokraji chudoby. A to sme ešte stále v pokojnom období s nízkymi cenami, lebo keď sa nevyriešia hry mocných v arabských krajinách, budeme spomínať, aké bolo všetko lacné. Návrat ľudí do MHD ešte stále nevidno, cesty sú plné, Košičania sú relatívne bohatí v porovnaní s chudobnejšími regiónmi Slovenska. Ostáva veriť, že mesto nebude zvyšovať dane, lebo to obyvatelia neutiahnu, ale že prestane si navyšovať rozpočet o rast cien, aj keď tým zhorší úroveň svojich služieb.
Kona
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/1027902-centrum-kosic-sa-po-40-rokoch-zmeni-mesto-odhalilo-prelomovy-plan