toto som nasiel v texte o BCK na oficialnom webe DPMK a kusa tomu nexapem..."Ďalšie dobitie BČK je možné realizovať max. 30 dní pred dňom ukončenia platnosti predchádzajúceho dobitia." mozete mi to objasnit?!...dakujem...
toto som nasiel v texte o BCK na oficialnom webe DPMK a kusa tomu nexapem..."Ďalšie dobitie BČK je možné realizovať max. 30 dní pred dňom ukončenia platnosti predchádzajúceho dobitia." mozete mi to objasnit?!...dakujem...
SHORTY
VIE NIEKTO O NEJAKÝCH FOTO Z PREVÁDZKY ELEKTRIČKOVEJ DOPRAVY NA ANIČKU A DO ŤAHANOVIEC??? EXISTUJÚ VôBEC NEJAKÉ???
Ešte malá poznámka k spojeniu Jazera s mestom TRAM versus BUS, stále sa tu oháňate, že bus je rýchlejší. Pred 2 týždňami som robil L7 a pri TU som sa stretol s L13 a na OC Važec som prišiel skôr ako 13 a to som naťahoval čas aby som neprišiel skôr! Síce neviem koľko stratí bus na Pal-Seč (nešiel som ešte tadiaľ) ale nie je to otázka dní-mesiacov, lebo tá reko bude ešte dlhá.