Reply on: Diggi #7881:
"Členovia predstavenstva by v rámci investičného plánu podniku chceli v budúcom roku začať realizovať ďalšiu etapu zavádzania trolejbusovej dopravy do MHD a to v úseku z námestie Medzinárodného maratónu mieru na sídlisko KVP."
?
Diggi
http://citybus.cz/fotografie/gallery.php?akce=ukaz&media_id=3358
Tomu hovorím sila a odvaha zároveň ?