Reply on: Peter #4309:
Tato uprava plati na vsetkych linkach R (R1 az R8) uz dost dlhu dobu, dp to zaviedol preto, lebo im unikali trzby (tak to bolo pisane v novinach). Informaciu najdes na hlavnej stanke imhd.sk/ke ak si tuknes na dlhodobe informacie.

Este pride zopar "nevinnych hrajkani" z mojej dielne. A to sa budete divit! ? ? ? ?
KVKV
Skoro sa stalo, že už som chcel pochváliť DPMK za niečo. Relatívne nedávno zavedené električkové tabulky zelenej farby sú perfektným riešením. Čelné čísla velké, vnút.strana bočných s "teplomerom" ,presvetlenie po zotmení dokonalé,čitatelné. Farebné rozlišenie "R" tiež skvelý nápad .
Ale stále viac sa množia prípady ich "náhrad" všetkým možným. Od starých žltých a modrých až po tie zalaminované, v tých sa snáď niekto vyžíva. Všelijak pokrivené, dokonca priplesknuté na zadné sklo atď. To tie povodné rozkradli? (mali trochu počítať aj s rezervou /aj pre zberatelov ,Sarko,že
To fakt nie je schopný nikto v dp zjednať poriadok?
Včetne zbalkanizovania stanovíšť vodičov je to nie pekná vizitka mesta.