Reply on: Vladimír #1807:
Čítam po sebe príspevok a ten pôsobí, ako keby si mal v sebe niekoľko poldecákov (blbé vetné konštrukcie, dvakrát jedná a tá istá myšlienka....). Čestné pionierske - nemám! ;-P
Spoznáte ju väčším písmom pri výraze "MANIPULAČNÁ JAZDA" na bočnom paneli (doteraz veľkosť písma rovnaká ako pri cieľoch v hornom riadku) a na vnútornom paneli sa zväčšili číslice pri údajoch pásmo a čas (niečo podobné ako DPMBrno). Keď budete vidieť vonku, dajte mi vedieť per sms.
Takže asi tak.
Ale sucasne riesenie, teda ciastocne dotovana elektrickova linka je vyborna vec. Len by to chcelo potiahnut jednu kusu kolaj az k OC Optima
Sarko
Aha, už chápem. Nie je ODS ako ODS.
Lenže, mýlime si dva základné pojmy. Prvý status (ako) je určenie bezplatnej prepravy, to je OK. Druhý status určuje, za akých podmienok. Ak by to nebolo bližšie určené a špecifikované (neobmedzený nástup/výstup všade), je to využívanie. Ak je určená podmienka "len pre návštevníkov obchodného centra", iný spôsom ako navštívenie obchodného centra je zneužívanie.
Neviem, či si len nepostrehol, ale od 2.1. už Optima bus neexistuje a namiesto nej funguje platená električková linka č. 5. Ak by OC čiastočne danú linku nedotoval, nápad s ponúknutím CL pri nákupe nad 100 Sk by bol zaujímavý. Terajší stav, je zdá sa, zatiaľ najideálnejší.