Zeleznice pocas sviatkov posilnia dopravu
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=23.3.2005/53738O
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=23.3.2005/53738O
A tu sa da diskutovat dosyta a kazdy moze mat na to iny nazor. Samozrejme predpis stoji na samom vrchu dolezitosti...
Milan
Už som tu napísal, že je to človek zlý a arogantný. Tento Bratislavčan píšuci z Prahy prechádza po fórach, špiní a uráža diskutujúcich slovníkom jemu vlastným. Tento človek je zakomplexovaný, trpí nejakou duševnou poruchou, prípadne úchylkou a svoje problémy si prenáša v anonymite na normálnych ľudí. Skutočne Vám doporučujem, aby ste ho ignorovali a nech sa presunie na bratislavské iMHD. Tam má ešte jedného, sebe podobného.