Reply on: Balky #11990:
Ja ze neviem argumentovat ? ? ? Chlape som ti ponukol zo 300 argumentov a 400 konkretnych navrhov. A KED NEVIES AKO SA VYCHADZA LUDOM V USTRETY tak to je naozaj smutne... Asi by si si mal precitat tie tvoje a moje prispevky este raz,lebo vravim, trepes si tu vkuse svoje a vtedy sa diskutovat neda! Ja tu nebudem nic rozmienat na drobne, nemalo by to zmysel. A navyse povodny problem bol, ze dobij. miest v meste je malo a mnohe su umiestnene idiotsky, ale ked v DPMKcku pracuju ludia ako ty tak sa uz vobec nicomu nedivim... ?
igino
Dobrý deň!
DPMK, a.s. v súčasnosti zavádza systém na báze BČK, a rozšírenie na KIDS je ešte úplne nedoriešený. Prebiehajú o tom rokovania na úrovni dopravcov a dopravnej komisie
MMK. Verím, že KIDS bude naďalej fungovať a problémy budú včas doriešené.
S pozdravom
JUDr. Jana Maliarová
ved. odboru marketing