Vladimír: musím povedať, že som "vymäkol". Netrúfam si napísť reportáž o niečom, o čom je na nete dosť veľa vecí, a okrem toho, hádam dakedy v budúcnosti bude aj po.imhd.sk 
Mám však na papieri pár poznámok, aby som nezabudol, takže keď sa mi raz veľmi bude chcieť, tak ju možno napíšem.

Mám však na papieri pár poznámok, aby som nezabudol, takže keď sa mi raz veľmi bude chcieť, tak ju možno napíšem.
Papyr
Lenze stav veci je asi taky, ze v podstate bez Vladimirovych udajov sa neda zhotovit kvalitna stranka o Presove. On ju uz ma na MD, takze by pripadny presovsky IMHD bol len viac-menej vydarenou kopiou toho, co je na MD. A uz sa nam rysuju aj dalsie, velmi kvalitne stranky, zamerane viac na sluzby pre cestujucich ako pre fanusikov MHD - zatial su vo faze pripravy a naviac ich nerobim ja, takze o tomto projekte zatial nic blizsie nenapisem