Ale dufam ze ked tuto linku niekto otvori, tak to bude SkyEurope, nie CSA.
Mozno by mohli skusit z Kosic aj inu destinasiu ako Praha, ale s medzipristanim na Sliaci. Mozno ten Zurich, tam maju z Blavy uz 2 linky denne.
Skoda toho Uzhorodu:)
Mozno by mohli skusit z Kosic aj inu destinasiu ako Praha, ale s medzipristanim na Sliaci. Mozno ten Zurich, tam maju z Blavy uz 2 linky denne.
Skoda toho Uzhorodu:)
Vladimír
Ex-prešovský bus: SAD-ky nemajú tendenciu pretierať pôvodné ev.č., aspoň vo vnútri nie. Nemá (alebo nemal) ho ešte náhodou aj po zaradení v BB? Každopádne si to zistím na DPMP, ktorý to bol, veľa ex-prešovských autobusov a trolejbusov sa po vyradení odpredáva.
Trať do Harmanca: Pred sebou mám knižku:
L. Kmeť - J. Ryšavý
BANSKÁ BYSTRICA - DOLNÁ ŠTUBŇA
1940 - 2000
Banská Bystrica - Harmanec-papiereň
Táto vyše 100-stranová kniha sa predáva (možno už nie) za 20 Sk na košickej žel. stanici. Ešte som však nemal čas ju prečítať. Sľubujem - keď prečítam, rozpoviem... (určite tam o prípadnej preložke trate je popísané).