Pani,ze otravujem,ale......
na podrobnej mape je linka 55 co ide cez kremnicku KREMATORIUM az hen do rakytoviec.
ALe v cestovnom poriadku NIST NENI
?!
To ako ? Alebo som nieco prehliadol ?
na podrobnej mape je linka 55 co ide cez kremnicku KREMATORIUM az hen do rakytoviec.
ALe v cestovnom poriadku NIST NENI
?!To ako ? Alebo som nieco prehliadol ?
), ako aj nova mapka a infomacia pre cestujucich co mal moznost vidiet. Na druhej strane, zastavkove CP maju taku podobu uz 40 rokov (?), vsetci si zvykli (domaci), tak naco to menit, ze ?
A interval - radsej nebudem citovat, musi prist nejaky ucinny tlak.
Vladimir
Este pred 7 rokmi boli Presovcania zvyknuti, ze sa vo vozidlach nehlasia zastavky, o tom, ze by v autobuse mohli byt hodiny. Dnes su tym vybavene vsetky vozidla MHD a beru to ako samozrejmost.
To, ze Bystricania su zvyknuti na neprehladne cestovne poriadky nie je dovodom na odmietnutie ich sprehladnenia.
Situacia v BB ma trochu privadza k uvaham nad tym, ze prevadzkovatel MHD nevyvija ziadnu iniciativu. To musia vsetko ziadat cestujuci. Preco nemoze podnik raz cestujucich niecim prijemne prekvapit? Len tak, pre zlepsenie sluzieb...
Otazka: Kto je vlastnikom BBDS? Ma mesto nejaky podiel v tomto podniku?