Pani,ze otravujem,ale......
na podrobnej mape je linka 55 co ide cez kremnicku KREMATORIUM az hen do rakytoviec.
ALe v cestovnom poriadku NIST NENI
?!
To ako ? Alebo som nieco prehliadol ?
na podrobnej mape je linka 55 co ide cez kremnicku KREMATORIUM az hen do rakytoviec.
ALe v cestovnom poriadku NIST NENI
?!To ako ? Alebo som nieco prehliadol ?
), ako aj nova mapka a infomacia pre cestujucich co mal moznost vidiet. Na druhej strane, zastavkove CP maju taku podobu uz 40 rokov (?), vsetci si zvykli (domaci), tak naco to menit, ze ?
A interval - radsej nebudem citovat, musi prist nejaky ucinny tlak.
Petik
Minuly tyzden som bol v Bystrici. A tie odchody ma tiez pekne srali. Mna teda hlavne predcasne, ja sa nikam neponahlam. Ked meska, to sa da pochopit - niekde uviazol povedzme. Ale ked ide skor, to len nasere!
Prave mam tuto stranku spustenu v Linuxe. Vyzera divne:) Ale celkom mila zmena:)