Mozno trochu mimo MHD: Jedna sukromna zvolenska spolocnost planuje zaviest 3 linky medzi Zvolenom a Bystricou. Linky budu vo Zvolene vychadzat zo sidlisk, dve z nich pojdu v BB na aut.stanicu(zo sidlisk Sekier a Zl.Potok) a jedna k Roosveltovej nemocnici(zo sidliska Zl.Potok). Intenzita by mala byt asi 5-7 parov spojov denne. Cestovny poriadok bol zverejneny aj v Zvolenskych novinach.
Majkl
Re #2645 maroš: ak chceš písomne, tak napíš na adresu do Kremničky, alebo zavolaj na dispečing trolejbusov.
http://imhd.sk/bb/index.php?w=342b21342e2f2bef2f262e29