Reply on: Furčan #2072:
Čo sa do toho zase seru? Jak oni vedia, že tie veci brania vo vyhľade vodičovi? Ani jedne z nich nikdy nešoferoval autobus. Keď to nevadi vodičovi tka nevime čo by to malo vadiť dajakemu ... v kancelarii. ? ? ? ? ?
Nemám s tým veľké skúsenosti a záleží aj od konkrétneho modelu, ale ide rádovo o desiatky minút, takže dĺžka prenosu je relatívna nevýhoda.
jt
Samozrejme myslené na dnešné pomery. Niekoľko rokov stará mini DV kamera na bežné domáce použitie postačuje, no v súčasnosti by kúpa takejto kamery boli doslova vyhodené peniaze. Dnes by som inú kameru ako s pevným diskom (napr. handycam) rozhodne nekupoval, už ani DVD kamery nie sú žiadna výhra.