Reply on: Furčan #2072:
Čo sa do toho zase seru? Jak oni vedia, že tie veci brania vo vyhľade vodičovi? Ani jedne z nich nikdy nešoferoval autobus. Keď to nevadi vodičovi tka nevime čo by to malo vadiť dajakemu ... v kancelarii. ? ? ? ? ?
Nemám s tým veľké skúsenosti a záleží aj od konkrétneho modelu, ale ide rádovo o desiatky minút, takže dĺžka prenosu je relatívna nevýhoda.
redburger
a ešte nadovažok som si pozrel kamery napríklad panasonic : dostanem krám, čo vie akorát mpeg 2.0 a prenáša to cez USB 2.0, takže nič sa v podstate nezmenilo, všetko po starom. jasneže to máš rýchlejšie v kompe, keď bitrate videa je polovičný oproti páske ? . a nehovorím o tom, že mini DV kamera sa dá kúpiť za polovičnu cenu oproti tým HDD výdobytkom.