Reply on: Spirits #2497:
stare karosy je este to najmenej, horsie je to mnozstvo prejazdov...-vcera v premavke po dlhom obdobi #85, konkretne na L2 som ju videl cca o pol 8 na stanici, teda domnievam sa ze zaskakovala za #41, ale dnes uz som videl 41 v premavke. a uplynule dni jazdila zaloha aj za #36 a to vozidlo #78. zeby sa zacali kazit B952?:)
-na #21 k oprave svetelnych tabul asi tak skoro nedojde lebo som si vsimol novo vyrobenej tabulky s napisom "Kubranská, námestie", ale aspon to stastie ze uz je vyznacene kam bus ide. a takisto dnes bola uz oznacena aj ranajsia L4.
-dnes na L11 spoj 13.43 od Maxu meskanie 13 minut, no hej na L11 sa obcas stane ale bus siel skoro prazdny a vodic isiel ako "na kravach" takze sa ani necudujem. na Saratovsku, ZS prisiel 14.18 cize s meskanim 15 min. a odtial vyrazil 14.20 na prejazd na Gen. Svobodu, cize na L3 kde ma ist 14.15 nabral meskanie uz z konecnej do 10 min.
Spirits
aj v oblasti školstva v súvislosti s novým školským zákonom,
rovnako aj dofinancovania straty MHD za rok 2007. Viac ako päť miliónov Sk (165 970 eur) poputuje na dofinancovanie
straty trenčianskej MHD. (Zdroj: Info, http://www.trencin.sk/tmp/asset_cache/link/0000026345/Infoweb18.pdf)
Akej straty? Cim bola sposobena? To nie je podstatne napisat? Ono ak mame dotovat tie stare Karosy, ktore jazdia este aj pocas vikendov sa ani necudujem. To je ta ich kvalitna preprava? Moderna a komfort? SAD ani nie je nutena hrat na efektivnost, kedze ma dotacie iste a vie si ich presadit.