Medzičasom v Záblatí. Kasseláky sú osadené už na oboch zastávkach, aktuálne sa robí úprava terénu a osádzanie signálneho a vodiaceho pásu do dlažby + v smere do Záblatia samotná zastávka MHD.
Inak v najbližšom Infe bude na dvojstrane v strede vytlačená mapa siete MHD od pána Kohániho. Vo vozidlách a na zastávkach sa to vraj nestretlo s nadšením vedenia SAD. Ale verím, že po nejakej spoločnej diskusii a zapracovaní niektorých postrehov sa mapa objaví aj tam. Verím, že to ešte nie je uzatvorená vec.
BTW: DPMB obdobnú mapu používa vo vozidlách aj pri nočných spojoch. Videl som to len v električkách, keďže trolejbusy a autobusy som nevyužíval. Podobne aj Praha (https://ropid.cz/tramvaje2016/), resp. https://ropid.cz/wp-content/uploads/mapy/schemata-trvala/a3_kolejova_doprava.pdf
Inak v najbližšom Infe bude na dvojstrane v strede vytlačená mapa siete MHD od pána Kohániho. Vo vozidlách a na zastávkach sa to vraj nestretlo s nadšením vedenia SAD. Ale verím, že po nejakej spoločnej diskusii a zapracovaní niektorých postrehov sa mapa objaví aj tam. Verím, že to ešte nie je uzatvorená vec.
BTW: DPMB obdobnú mapu používa vo vozidlách aj pri nočných spojoch. Videl som to len v električkách, keďže trolejbusy a autobusy som nevyužíval. Podobne aj Praha (https://ropid.cz/tramvaje2016/), resp. https://ropid.cz/wp-content/uploads/mapy/schemata-trvala/a3_kolejova_doprava.pdf
draxter
PS: na Juhu I klesá záujem o MHD už roky, pravdou je, že súčasné riešenie je len z núdze cnosť, ale ani linky 5,11 a 18, ktoré tam jazdili dosiaľ, nebývali ani cez víkend nejako vyťažené, čo sa o spojoch na Juhu II nedá povedať. Takže teraz je v "x" spojov dosť, aj pravidelne rozložené, no v "a" by bolo ideálne 20 min (čo bez pridania km nepôjde).