Reply on: syko #9475:
Ono, ľudia si musia zvyknúť, že častejšie im pôjde L8 ako L1. Vzhľadom k tomu, že L8 chodí cez špičku (práve 14-15 hod.) každých 15. min a aj preto, že harmoniky už majú svoj vek by som sa priklonil aj k obmedzeniu prevádzky harmoník na minimum (len úplná špička, prípadne cez Pamiatku zosnulých, na Pohodu a tak). Rozhodne by som ich viac nasadzoval príležitostne. Už dlhšiu dobu si predstavujem, ako by mohla vyzerať fotojazda #61 s témou "harmonikou na nezvyčajné miesta". Navštíviť by sa mohla Kubra, Kubrica, Biskupice, Noviny, Orechové, Zlatovce, Opatová, Východná, Saratovská a pod.
To už som sa ale zasníval. ?
PS: tou jednotkou sa pôjdem previesť ?

moloth
Mimochodom si zaujímavý prevracač kabátov. Niežeby si sa tešil z toho, že môžu byť ĽS-NSkári homosexuáli ale aj to ti vadí. Presne si okopíroval kaviarenskému intelektuála Havrana, ktorý tromfol aj cirkevných homofóbov. Ozaj keby si namiesto máchanie držkou naprázdno poznal ľudí z ĽS-NS, tak by si vedel, že im nevadia inak orientovaní, im vadia exhibicionisti a zvrhlíci, ktorí si nevedia svoje preferencie v istej oblasti udržať v spálni za dverami. V tvojom veku by som čakal viac rozumu ako neurotické tliachanie na úrovni náladového puberťáka. Vodu kážeš a víno piješ ako KDHáci, lebo mne ideš kázať o tom, že ako mám poznať mestá kde vŕtam do MHD, tak láskavo ak chceš trepať o "extrémistoch", tak rozšír svoje poznanie o nich ... toto čo tu servíruješ, to je slepá ulička.