Reply on: mato5287 #7705:
Ano pri majaku som myslel, zeby bola konecna. Tam by aj zacinala, ale sla by smerom na teplu a za opatovou by odbocila dolava do opatovej, obsluzila by zastavku opatova namestie, opatova niva a cez nivu naspat na hlavnu cestu a do mesta. Neotacal by sa pri majaku, pokracovala by v smere v ktorom prisla.
. Neviem si predstaviť že by mala linka 21 konečnú pri majáku. To by sa potom akože otáčala na hlavnej ceste? Inak do platnosti sa to má uviesť od polovice mája a ešte nikto nevie presne povedať ako to bude.
Marek6283
UPOZORNUJEM ze od zajtra=2.5.2013 nebudu linky c. 2 6 28 v smere na Sihot prechadzat aut.stanicou a linka 24 zostane jedinou moznou pre cestujucich z aut.stanice na Sihot pri com vynecha staru Sihot a napoji sa na trasu az na Sihotoi 3 pri Radegaste,blizsie info je v kazdom autobuse,do odvolania=skoncenia rekonstrukcie kanalizacie pod hotelom Elitabeth.