Reply on: milan002 #5544:
Napad dobry,no najskor by sa Beckovska mala uzavriet a nieco by sa malo urobit s tym nestastnym kanalom(co je asi 300 metrov od Legionarskej),a potom by bolo treba na nu osadit v oboch smeroch zvislu dopravnu znacku B31 (zakaz zastavenia) po celej dlzke,a v zimnom obdobi ju aj osetrovat chemicky... ?
draxter
V každom prípade možností je dosť, či už presunutím spojov L2 končiacej v Biksupiciach, alebo presmerovaním trasy linky 10.
Môj osobný návrh je ešte iný - spoje linky 22 končiace na stanici predĺžiť až na Sihoť IV po Štefánikovej a Opatovskej, a naopak potom možno oslabiť linku 8 v určitých časoch. ROzhodne jeden spoj linky 8 na najexponovanejšej trase Juh II - Sihoť IV je v rpacovných dňoch málo. Druhá vec je zase súbeh liniek 8 a 18 a pod. Toľko môj názor. ?