Reply on: Marek6283 #4527:
Nechcem ti brať ilúzie, ale za ten poriadok nemôže ani tak úroveň národa ako skôr úroveň financovania komunálnych služieb. Keby sa sem dali zavesiť fotky, ukázal by som ti ako po bežnej šichte vyzerá môj autobus v Nórsku. Papiere, roztrhané lísty, prázdne fľaše, šupky od ovocia, fľaky od jedla na sedadlách, rozhádzané noviny - to všetko rozhádzané pod sedadlami, v sieťkach na batožinu, zastrkané za zadné sedadlá kde sa k nim nedá dostať... K tomu prirátaj občas na večerných spojoch nejakú tú výtržnosť a dokonca aj dve ozbrojené lúpeže, keď na kolegov zaútočili feťáci s nožmi, lebo sa im zachcelo obsahu pokladne. A to je prosím pekne diaľková linka, kde cestujúci majú úroveň. Predtým keď som jazdil na miestnych, úplne bežne som našiel aj posprejované a rozrezané sedadlá.Úroveň národa je možno trošku vyššia než u nás, ale zase si všetko západné neidealizujme...
Aj keby meškal hodinu... To bolo super .. Ale už sa pár krát veru stalo .. Baby majú šťastie, tak keď ja budem utekať tak snáď pôjde jedna z tých našich vodičiek ..
milan005
A taktiez som pozeral v mapke ze v zablati su asi tiez zle zakreslene tie zastavky, Zablatie, MNV mi pride podla zakreslenia ako dnesna zastavka rybare, myslim si ze tam MNV nebolo, skor v strede obce, dnes zastavka Zablatska, posta. Zastavka "Novy svet" bola pravdepodobne pri rampach a zastavka "Prudy" kusok za prvym tr. autoservisom, kde je ulica s tymto nazvom. Kto mi mozete potvrdit alebo vyvratit niektoru z tychto veci, piste:)