trosku co ma napadne momentalne taky navrh:)
1-JuhII-Inovecka-ŽST-Kubra* 10/20/20
2-Nozdrkovce*-Biskupice(mozno by nebol zly okruh okolo Novin ale to by dost navysilo vzkm, blbost)-ŽST-Sihoť-Opatová 30/60/60
3-Záblatie-Zlatovce-Orechove-Old herold-ŽST*-Kubra-Kubrica(uprava trasy cez Orechove bude v buducnosti aj tak asi nutna, pretoze sa bude rusit jestvujuce priecestie v Zlatovciach a presunie sa kusok za Zlatovce v smere na Zablatie) 30/60/60
4-Východná-Inovecká-ŽST-Sihot 20/30/60
5-JuhI.-Inovecká-VOD-EKO(v buducnosti spoje az do priem. zony smerom k Zablatiu, ale dovtedy mozno aj druhy most postavia:) ) 20/60/60
6-Sihot-ŽST-VOD-EKO 30/60/120
7-JuhI.-Soblahovská-ŽST-Billa 20/30/60
8-JuhII.-Soblahovská-Sihoť 20/30/60
9-JuhII-Dlhé Hony-VOP 60/120/-
10-JuhI.-nemocnica-Sihot 60/60/60
15-JuhII.-nemocnica-VOD-EKO 30/60/-
l. 3 by mala obcasnu konecnu na ŽST na žilinský spôsob, napr. v rannych a poobednajsich hodinach ked je treba odviezt studentov zo Zablatia by nemuseli ist vsetky spoje az do Kubrice
klbove autobusy vyhradne na linkach 1, 8 a 15
zrusenie zachadzok 2 a 6 k Maxu nahradili by ich l. 1, 3 a 7 ktore by tadialto mali spolocny interval 7,5/15/20.
to ma len tak narychlo napadlo ale mozno je to nie moc dobre spracovane ale što už:)
1-JuhII-Inovecka-ŽST-Kubra* 10/20/20
2-Nozdrkovce*-Biskupice(mozno by nebol zly okruh okolo Novin ale to by dost navysilo vzkm, blbost)-ŽST-Sihoť-Opatová 30/60/60
3-Záblatie-Zlatovce-Orechove-Old herold-ŽST*-Kubra-Kubrica(uprava trasy cez Orechove bude v buducnosti aj tak asi nutna, pretoze sa bude rusit jestvujuce priecestie v Zlatovciach a presunie sa kusok za Zlatovce v smere na Zablatie) 30/60/60
4-Východná-Inovecká-ŽST-Sihot 20/30/60
5-JuhI.-Inovecká-VOD-EKO(v buducnosti spoje az do priem. zony smerom k Zablatiu, ale dovtedy mozno aj druhy most postavia:) ) 20/60/60
6-Sihot-ŽST-VOD-EKO 30/60/120
7-JuhI.-Soblahovská-ŽST-Billa 20/30/60
8-JuhII.-Soblahovská-Sihoť 20/30/60
9-JuhII-Dlhé Hony-VOP 60/120/-
10-JuhI.-nemocnica-Sihot 60/60/60
15-JuhII.-nemocnica-VOD-EKO 30/60/-
l. 3 by mala obcasnu konecnu na ŽST na žilinský spôsob, napr. v rannych a poobednajsich hodinach ked je treba odviezt studentov zo Zablatia by nemuseli ist vsetky spoje az do Kubrice
klbove autobusy vyhradne na linkach 1, 8 a 15
zrusenie zachadzok 2 a 6 k Maxu nahradili by ich l. 1, 3 a 7 ktore by tadialto mali spolocny interval 7,5/15/20.
to ma len tak narychlo napadlo ale mozno je to nie moc dobre spracovane ale što už:)
draxter
To by som potom asi takto nejako:
1 Juh I - žst. - MAX/TRENS*/Kubra*/Kubrica* interval 10/20/20
2 Nozdrkovce*/Biskupice - žst. - Opatová
3 Záblatie - žst - MAX/TRENS*
4 Juh III - TRENS 60/-/-
5 Juh III - SAD/VOD-EKO* 20/20/30
6 Sihoť - SAD/VOD-EO* 30/60/-
7 VOD-EKO - TRENS 60/-/-
8 Juh II - Sihoť V /s pokračujúcom zástavbou to asi bude po výstavbe Kauflandu nevyhnutné/ 10/20/20
9 Juh II - Orechové - VOP 60/120/120
10 Sihoť - Tesco 30/60/30 - okrem rannej
11 Juh II - Tesco 30/60/30 - okrem rannej
12 ...nejak ma nič nenapadá, ale pomožte ?
N8 Juh II - žst - Sihoť 90
N5 Juh III - SAD - 150
* - zachádzka