Reply on: Richard Ščepko #10996:
S tym presunutim zastavky uplne suhlasim lebo su velmi na husto ale ozaj len v pripade ak sa kpt.Samolepku zrusi!!! Troska nasatane ale problem rano ked tam kvantum rodicov vozi svoje deti do skoly a na mieste prechodu pre chodcov ich nechaju vystupovat,potom na to bude zastavka...ale tak co narobime...kazdopadne tento krok vitam a ak mate pan Scepko aj taku dokumentaciu ohladne noveho planovaneho otocu za Sihotou ,rad by som si to obzrel tu ak by bolo mozne!
Richard Ščepko
Spracujem to ako požiadavku pre Útvar mobility, aby túto vec posúdili. Prípadne to skúsim otvoriť aj s niektorými poslancami z MČ Sever.