Reply on: Vladimír #53:
Práve som poslal do Štatlu (Brna) "dotaz" Jirkovi a Olinovi, ktorí pracujú na dispečingu v tuneli (stanica Líšeň, Jírova), ako to v tuneli bude vyzerať po novom roku. Verím, že sa mi skoro ozvú a ja to tu budem tlmočiť.
Spytam sa v hradeckej diskusii.

Vladimír
Re #56 Peter K: Čože??? Dočerta - to už aby sme mali v Prešove na Šidlovec jednostopú