Reply on: Viko #4964:
Mne osobne sa to páči. Pri Bmpz vidno, že vozeň Bmpeer (Bdmpeer) stačí iba zopár kozmetických zmien a hneď vyzerá ešte luxusnejšie.
Bmz svoj prapôvod vo vozňoch Bmeer nezaprie (kladivkový náter na ráme oddeľujúcom kupé a chodbu a na dverách), ale inak vyzerá super.
Ampz a reštaurák vyzerajú veľmi super, ale rád si počkám s hodnotením, až budú prvé kúsky hotové.
Ja budem rád, ak s modernizačnými prvkami sa podobne ako pri Bpeer (a Bmeer) bude pracovať aj s ďalšími vozňami (Beer) a zároveň bude dostatok náhradných dielov na ich údržbu (nech sa nestáva, že miesto vodovodnej batérie o pár rokov vo WC nájdeme kúsok hadice a podobne. ?
Dispecer
https://youtu.be/VdQIrLLl9L8
https://www.railpage.net/vlaky-zssk-v-novom-sate-modernizovane-vozne-su-inspirovane-slovenskom/
Čo na to hovoríte?