http://www.transport.sk/spravy/cestna-doprava/10003-mhd-v-malackach-spustia-18-septembra-prvych-pat-dni-bude-zadarmo.html
MHD v Malackách bude začínať s kĺbovým Solarisom ?? Veľkolepé!
MHD v Malackách bude začínať s kĺbovým Solarisom ?? Veľkolepé!
Dispecer
"Je to prenájom na obdobie tohto GVD z dôvodu nedostatočného počtu reštauračných vozňov ZSSK, turnusová potreba je 11 a ZSSK má len 11 klimatizovaných a 4 neklimatizované. Aby zostala nejaká záloha, tak sa prenajali 2 vozne ČD (nie JLV, to je len servisná spoločnosť tak ako WGS) viac menej výmenou za 3 vozne ARpeer ktoré už boli na Slovensku nadbytočné vzhľadom na zrušenie poskytovania služieb na úseku KE-ZV-BA."