http://www.transport.sk/spravy/cestna-doprava/10003-mhd-v-malackach-spustia-18-septembra-prvych-pat-dni-bude-zadarmo.html
MHD v Malackách bude začínať s kĺbovým Solarisom ?? Veľkolepé!
MHD v Malackách bude začínať s kĺbovým Solarisom ?? Veľkolepé!
Dispecer
"Obnovenie železničnej dopravy do maďarskej Rajky sa intenzívne pripravuje."
https://www.facebook.com/ZSSK.sk/posts/10155049125433440