Reply on: Ámos #97473:
Kámoš tento týždeň cestoval zo ŽST Petržka na Zochovu 25 minút, 191 nešla, do 91 sa nedostal, 93 a 94 obsluhovali striedavo kraťase, 80 nešla, dostal sa 93 k Auparku kde musel von z busu lebo ľudia vystupovali ale späť sa nedostal už...potom už dačo šlo tak sa tam s kusom šťastia dostal na neviem koľký pokus. To keď už tam kde sú nosné linky sa človek nemôže dostať ani odtiaľ rýchlo do mesta pričom do je ani nie 10min busom tak je to nie otrasné ale fakt zarážajúce, že až tak ďaleko sa dá dojsť...
Stačí sa nimi trochu povoziť v špičke.
Ámos
Bud chces metrobusy alebo linky bez prestupovania. Oboje mat nemozes.
Ak sa na Bosakovu potiahnu linky 11,12,13 a 14 tak pre ludi z L95 prestupujucich na elektricky na Safku sa nic nezmeni a pre ludi z L84, 99 prestupujucich na L95 aby mohli dalej prestupit na elektricky sa to vyrazne zlepsi.
Jediny zadrhel je pre ludi prestupujucich z L95 a L78. Aj ked ta sa moze potiahnut cez Landererovu most Apollo na Farskeho.
Inak ked chces metrobusy, akym systemom podla teba funguje dnesna L95, L93/94, L68?