Víťaz tendra na projekt prestavby starého mosta je už známy:
http://bratislava.sme.sk/c/3727178/Elektricky-za-Dunaj-by-mali-v-Bratislave-jazdit-najskor-od-roku-2011.html
http://bratislava.sme.sk/c/3727178/Elektricky-za-Dunaj-by-mali-v-Bratislave-jazdit-najskor-od-roku-2011.html
AAA
P.S.: V tejto diskusii ani v súkromí nikoho na takýchto veciach nevozím. Lenže ty sa tu stále oháňaš pojmami a definíciami, lenže tie právne neovládaš.