Reply on: Ike #96816:
Na tému ISIC kariet by sa dala napísať niekoľko stranová práca. ? Ale každopádne na využitie v železničnej a prímestskej autobusovej doprave môžeš oficiálne využiť iba univerzitnú čipovú kartu (či už ISIC alebo nie), nakoľko ISIC z CKM žiadny čip ani nemá. Je to len kus plastu s magnetickým pásikom na ktorom sú aj údaje a fotka len prilepené špeciálnou fóliou.
AAA
Čo sa týka 2. -: Myslíš, že naplníš niekoľko vozové súpravy metra v schopnom intervale a k tomu súbežné električky? Lebo to nie su pomaly schopní ani v Prahe.
Rýchlodrážna električka sa môže zakopať pod povrch.