Reply on: AAA #93043:
Su dve moznosti:1) niektore mechanizmy su riadene dialkovo.
2) niektore mechanizmy su sice v uliciach, ale s vypnutym motorom a zamknutou kabinou
...to by musel byť niekto, kto vie normálne jazdiť na tramvaji a drvivá...
enumaelish
http://i232.photobucket.com/albums/ee277/bupkus_2007/imhdsk_300.jpg