d3k0> no len aby rano vypravili 28 na spravny koniec
este je moznost skratit ju na trasu Za kamenolomom - Nam. Prace
este je moznost skratit ju na trasu Za kamenolomom - Nam. Prace
este je moznost skratit ju na trasu Za kamenolomom - Nam. Prace



SufuS
Jinak info o tom, co se děje je na idnes.cz (taková provizorní verze, neb hlavní server je v zátopovém území), a poslední perlička než se odebéřu na druhý břeh, uvažuje se o evakuaci Starého města a tedy i krizového protipovodňového štábu.
Sorry, že tak kecám, ale potřebuju se vykecat.