Reply on: Sommelier #85844:
ik 280 maju take vytahovacie gumove pasiky oproti 2. a 3. dveram. hore byvalo take putko, za ktore sa to vytiahlo. osobne si to putko v BA nepamatam (zeby standardne odstrihli?), v CSAD ikarusoch to byvalo bezne aj ku koncu prevadzky.
ja vzdy polievam hadicou, tak ma to nenapadlo
Sommelier
Ak sa nemýlim, tak 283 sa dodávali so sťahovacou gumou okolo okna oproti tretím dverám.
Myslíte, že je reálne možné okno rozmlátiť aj bez nejakého vhodného predmetu - lakťom, nohou ?