Turbo: v prvom rade by sa mali ONI hambiť za seba čo robia, ale ONI majú hrošiu kožu a pojem SVEDOMIE je im úplne cudzí. Hlavne sú si istí, že sú nepostihnuteľní a z toho ťažia. Keď ukradneš 1000 Sk tak ťa ťaží svedomie, keď 100 miliónov tak IM je to úplne jedno, lebo keby sa aj niečo dialo tak z tých 100 melónov vieš správne motivovať naše "nezávislé" (začína sa mi zdať, že miestami nezávislé od zdravého rozumu) súdnictvo, čoho sme denne svedkami.
V tomto je problém. Potom keď komančská Frigida začala bľabotať o majetkových priznaniach, kde si musel priznať aj prd v gatiach, citujem z poučenia na vyplnenie majetkového priznania podľa zák 511/1992 v znení 493/2001 "...bielizeň, obuv, odev, kožušiny..., ktorých nadobúdacia hodnota je viac ako 5000,- Sk" sa ONI len museli smiať. Malého človeka bude štát vždy drbať, veľký vydrbe so štátom. lebo na to má!!! a nemusí sa tým pádom ničoho báť, veď keby niečo tak sa vykúpi.
A preto sme aj s našou MHD kde sme, toto je dôsledok celospoločenského bordelu (iný výraz nemá ani zmysel hľadať)
V tomto je problém. Potom keď komančská Frigida začala bľabotať o majetkových priznaniach, kde si musel priznať aj prd v gatiach, citujem z poučenia na vyplnenie majetkového priznania podľa zák 511/1992 v znení 493/2001 "...bielizeň, obuv, odev, kožušiny..., ktorých nadobúdacia hodnota je viac ako 5000,- Sk" sa ONI len museli smiať. Malého človeka bude štát vždy drbať, veľký vydrbe so štátom. lebo na to má!!! a nemusí sa tým pádom ničoho báť, veď keby niečo tak sa vykúpi.
A preto sme aj s našou MHD kde sme, toto je dôsledok celospoločenského bordelu (iný výraz nemá ani zmysel hľadať)

riko
A kam to celé speje? Ked sa nespamätáme tak asi do prdele. Však sa pamätáš na rok 1998 ked Mikimaus sluboval priniesť novú kultúru a zmeniť to čo sa tu dialo posledné 4 roky (1994-98) a bla bla bla. Však sú pomaly horší ako tí pred ním. Preto vážne rozmýšlam či má význam ísť voliť, lebo nie je koho a to je už fakt v prdeli. Všetci sa za ostatných 13 rokov tak vyfarbili a máme ich tak prečítaných, že nás už nemôžu opiť žiadnym rožkom.