Nemusis koncit s nikym. Vsak ani ja s tebo nekoncim, To ze mame rozdielny nazory neznamena, ze sa musime pohadat. Napriklad ja a deko mame uplne odlisne nazory na par veci na iMHD, ale nikdy na nebijeme a neurazame, lebo niesme *****I, vies, ja som dekovi nikdy nepovedal ze je curak alebo podobne, iba sme si prediskutovali temu a je to. Keby sme boli tupci, tak by sme si zacali pisat nadavky urazky a pod. Presne ako ty....
To som chcel pocut. A verim Ti. V tomto by si neklamal. Takze s tymi ludmi koncim, nakolko sa zachovali bezcharakterne. nevravim, ze seci, ale holt... neviem ktory, takze maju smolu aj ostatni.
Turbo
Este si sa pytal ze kde okrem byvalej NDR behaju na 1000-ke. Tak napriklad v Svajciarskych mestach Bazel a Bern maju 1000ku a plne nizkopodlazne Combina. A este nieco: Nestvi ma, ano? Lebo tie tvoje urazky mi az moc lezu na nervy, pritom mna tu sprdavate ake mam vyjadrovanie.......