to Meno(nick)::)/Môj milý.Čo sa týka KT4, o ktoré ide, nechápem ťa.Čo prosím rozumieš pod ojazdené!!!
Ide o ponuku perfektne udržiavaných a zrekonštruovaných KT4, ktoré majú pre Bratislavu jednu obrovskú výhodu!!!Dajú sa zapojiť do dvojice a tak pri dodržaní našich predpisov môžu ponúknuť cestujúcim vhodnú kapacitu(napr.linka 5,9...) a pokial ide o šírku tak sa pridávam ku Spectre.
Ide o ponuku perfektne udržiavaných a zrekonštruovaných KT4, ktoré majú pre Bratislavu jednu obrovskú výhodu!!!Dajú sa zapojiť do dvojice a tak pri dodržaní našich predpisov môžu ponúknuť cestujúcim vhodnú kapacitu(napr.linka 5,9...) a pokial ide o šírku tak sa pridávam ku Spectre.
Raven - koberce
- údajne ide o cca 10 ks tohto druhu električky
- rok výroby 1990-92
- cena v USD 42.000,- (podľa kurzu USD/SKK k 3.3.01)
- prevádzkovateľ mesto Halle NSR (bývalé DDR)
- výzbroj ako u T6 A5
- v NSR prevádzkované väčšinou v súpravách
- v Bratislave by mali byť deponované v DTPE Krasňany
P.S.: "a niektoré kačice (rozumej K2) si môžu spievať - SKONČILI SME JASNÁ SPRÁVA ... ?!"