Reply on: Darro #75970:
Re:#75969 hej sak ja viem kopa vodicov s nimi nic neurobi a ked ta ti vandali videli tak mas dost velky problem..a prekapilo ma ze si napisal chlapec vies co baby tiez dost carbu vid ruzinov...som videl jak tam kreslili srdiecka a pisali chalanske mena...a ze ta firma cisti graffiti to viem z vozovne ale je to pravda raz za rok vycistia 2 vozy od najhosrsich graffitov.
miso1234
Keby niečo také bolo opäť, a do novín by sa poslal aj vymyslený príbeh o tom, ako niekoho nasnímala kamera v autobuse, bol chytený a musel si to potom odpracovať, možno by to nejaký efekt prinieslo...
Druhou vecou je otázka, prečo sú ludia pasívny.
- boja sa - oprávnene
- nie každý vodič je ochotný proti tomu zasiahnuť
- deje sa to hlavne v 2. vozni... ja som už zažil, ako v druhom vozni niekto taguje, ale čo spraviť? za vodičom sa nedá ísť, kedže chodia väčšinou len jednu zastávku, kým niekam zavoláš, tak aj stihnú vysúpiť, a potom sa ti naskytne otázka, či to vôbec riešiť, kedže v tej električke je už tooooolko tagov, že ked tam nejaké dva pribudnú, ani si to nikto nevšimne ....