Reply on: AAA #75877:
Je pravda ze som tade isiel dva krat a nikoho som tam nevidel ? Re #75878 Dunčo: Co zasa fetujes? Ake spajanie elektricky s tunelom na Filialku? Elektricka bude v useku Janikov Dvor - Safarikovo namestie a end. A tusim sa ma zacat stavat koncom tohto roku, aj ked pri tych vsetkych dokumentaciach.. no neviem...
A pochopiteľne asi sa nebude konať ani 33/6 a vyššie ?
Emo
Re #75851 Dunčo: No asi by to nestihli, keď to dali na 3 dni, nemyslíš? ?