Reply on: Emo #74847:
hej, rano som to kukal a este viac to vo mne zacalo vriet
uz len cakam, kedy jedneho z nich chytim ... ShepDog, ja viem ... fobust: suhlas
uz len cakam, kedy jedneho z nich chytim ... ShepDog, ja viem ... fobust: suhlas
eripmav
☠ ☠ ☠ 2010 vypisanie sutaze na zhotovitela, 2015 dokoncenie (PLANOVANE! a to sa planovalo uz vselico, napriklad zacat minule volebne obdobie...) ☠ takze elektricka do petrzalky - tej sa asi dozije malokto z dnes zijucich, mozno v 22. storoci ?