TBC: Hehe, uplne sme zabudli na 502ku, tak som to teraz zmenil. Bol som tam aj s Andym a COLORom a po mobilnej dohode so Spectrem tam povodnu novinku pridal on
Potom sme ju spolocne editli v inet cafe...
Potom sme ju spolocne editli v inet cafe...
Majkl
Najvyššie je asi voda na úrovni zastávky "Kremeľská", chýba už len meter na to, aby zalialo cestu (a aby 29 chodili cez DNV)
A bolo tam milón zvedavcov, takže kľudne mohli jazdiť kĺbáky.