To zas budu mat vandali co rozbijat.


Prvykrat v historii nam prisiel na dvoch listoch = 3 strany...

Dokonca som aj uvazoval, ci by nesla obnovit, ale su tam dost problemy, teda HLAVNE na krizovatke s Prazskou. Inak ta trat bola BOMBA !
Som presvedceny, ze by bola aj dnes DOST vyuzivana - iste viac nez Stefanovicova.
KLF