Aj ked je "informacne embargo", nemala by zacat premavat 55ka??? Sak zajtra snad budem mat cas
a pojdem sa pozret...
a pojdem sa pozret...
Aspon by som vyuzil wap na mobile...
) Ved koniec koncov urcite sa aj v niektorych mojich textoch na nete nachadzaju chybicky, pripadne uplne blbosti... :)))
Kockac